W E B P R O T Y, K T E Ř Í V Í | <<< bike2jeseníky >>> | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
chatAkce roku 2013Náš diář |
od pátku 7. do pondělí 10. červnaaneb Hurá! Rýže - pivo - hory a kolo!Slovo Hurá! v titulku je zcela na místě. Především jsem už dávno uvykl, že aspoň na týden musím v červnu promazat a poladit svůj cyklistický stroj a opustit rodnou hroudu. Mnoho času letos nebylo, ale jedna báječná příležitost se přeci jen naskytla. A tou byl plánovaný sraz našich českotřebovských tříd, ze které se nakonec vyklubal Čaj o páté u Faltuse. Tak proč se nepřemístit do Třebové a zpátky po vlastní ose? Neváhám a s mírnými obavami přeci jen nasedám v páteční ráno do vlaku, který mne odváží na dolní okraj údolí Moravské Sázavy. Do Zábřehu na Moravě...
pátek 7. června: Zábřeh na Moravě - Nemile - železniční skanzen v údolí Moravské Sázavy - Hněvkov - Hoštejn - Popelák - Ospirský potok - Slovácké údolí - Petrušov - Staré Město - Moravská Třebová - Kunčina - Nová Ves - Nad Vískou - Dětřichov - Opatov - Vidlák - rozcestí Psí Kuchyně - Nad Janovem - Nad Zlatou Studánkou - Kozlovský kopec - Serpentýny - Faltus, Česká Třebová, 74km
sobota 8. června: Česká Třebová - Skuhrov (už vím, proč:-) - Hříva - Ostrov - Edvardův pramen - Obora - Ostrovské Předměstí - Lanškroun - Albrechtice - údolí Moravské Sázavy - Pod Drtičem - Výprachtice - Koburk - Dolní Heřmanice - Horní Heřmanice - Štíty (no, fuj!) - Horní Studénky - Zborov - Klášterec - Ruda nad Moravou - Hrabenov - Na Vápenicích - Šumperk - Vikýřovice, 70km
neděle 9. června: Vikýřovice - Černá Pole - Anenský Dvůr - Nad Hraběšicemi - U Traťovky - Pod Kamencem - Hvězda - Rabštejn - Pod Výhledy - Janovice - Rýmařov - Ondřejov - Albrechtice u Rýmařova - Vajglov - Ryžoviště - Lomnice - Pod Rychtářem - Vysoký Kámen - Nové Valteřice - Křišťanovice - Dvorce - Bučina - Budišov nad Budišovkou, 81km
pondělí 10, června: Budišov nad Budišovkou - Starooldřůvecká silnice - bývalé břidlicové doly (už opět těží!) - Údolí Budišovky - Čermenský Mlýn - Hadinka - Trojmezí - Spálovský Mlýn - Klokočůvek - Heřmánky - Jakubčovice nad Odrou - Loučky - Odry - Vražné - Jeseník nad Odrou - Hůrka - Starý Jičín - Loučka - Nový Jičín - Sirkové Lázně - Rybí - Štramberk - Kopřivnice - Příbor - Klokočov - Kateřinice - Trnávka - Brušperk - Hodža Krmelín - Ostrava, 94km.
27. červen 2013 další fotky z akce?sobota 8. června neděle 9. června pondělí 10. června | |||||
Poslední aktualizace: |
|