SPŠŽ

<<<       Čaj o páté I.       >>>

FREEDLAND.cz
W E B    P R O    T Y,    K T E Ř Í    V Í

chat

Akce roku 2013
Náš diář

7. června 2013


Špičková účast přirozeně generuje špičkovou zábavu! Cože? Říkáte nesmysl? Ale prdlajs! Většina spolužáků (z obou tříd, tudíž odmítám dělení na jakési Áčko či Béčko:-) si řekla, že sraz po pětadvaceti letech od prvního setkání, je holý nesmysl. Ano, i polovina organizátorů (ta olomoucká:-) trpěla představou, že půjde o obyčejnou spářku ve dvou. Jako obvykle:-) Leč stalo se to, co očekávala ta druhá (ostravská, při vší mé rozené skromnosti:-) část organizéru. A tak jsem nehleděl na kvantitu a věřil, že kvalita se pozná sama:-)

      Pravda, Béčko by takřka fatálně prohrálo naši tradiční mezitřídní bitvu "Koho bude víc!", ale uznejte, že jeden zástupce ředitele je hned za dvacet obyčejných plantážníků. Tudíž jsme my z Béčka dodali vlastně i jednoho zástupce školy. A věřte, že se Žabákem je zábava, i když pije - samozřejmě zcela dobrovolně - třeba nejom pito:-)
      Navíc, dle níže přiložených fotek poznáte, kdo oprávněně patří k drsnému zdravému jádru spolužáků, přátel, či kamarádů, jimž nejde o množství (ale už tady zmíněnou kvalitu:-) Chybí jen Milan Pražák, poáč než konečně napadlo někoho fotit, musel se (nerad!) odporoučet domů.
      Malé množství účastníků přineslo dříve nevídaný jev: Oba třídní kolektivy se nám pěkně ztlemily. Pardon, stmelily! Písmena či čísla naprosto přestala hrát jakoukoli roli a naopak byla šance poklábosit úplně s každým. Velmi si vážím lidí, kteří jakýkoli rozkaz ke srazu vezmou coby výzvu a řádně se jí zhostí. Věřte nebo ne, bavili jsme se.
      Jak je také vidno z přiložených fotek, do městského pivovaru Faltus, respektive na jeho zašitou zahrádku, bychom se s klidem vlezli úplně všichni. Variabilnost jejího uspořádání nám vlastně dává naději na další "příště." Ale pozor! Také jsme se domluvili, že další srazy už organizovat nebudeme. Jednoduše jsme se napříště zavázali k tomu, že na Čaj o páté v každý druhý červnový pátek do Faltuse bez problémů dojedeme.
      Zdá se to někomu málo? Nám rozhodně nikoliv, protože závěrečné účtování přišlo znovu nějak rychle, totiž znenadání a samozřejmě v nejlepším. Takže vlastně musím vytknout jedinou chybu Čaje. A tou byla absence tolik oblíbených voňavých jahůdek z vlastní zahrádky Strýčka Peti Kličky Pompa. Ne, že by se nechtěl pochlubit vlastními švestičkami, ale příroda si z nás dělá letos vyloženě srandu. A když nezrajou, tak nezrajou:-)
      Velmi si vážím všech, kteří přibyli! Bylo fajn posedět a poklábosit. A věřte, že na druhý červnový pátek mne u Faltuse zase najdete! Dá-li zdraví:-) P.S. Pro přihlášené a nedorazivší: Přišli jste o mimořádný zážitek, kdy si Peťan Blaťák hraje na Onasise a rozdává peníze na potkání. Ale nebojte, vklad se objeví (či už objevil) na vašich účtech:-)

Díky moc všem!
medvěd:-)
8.6.2013


Příště? Druhý pátek v červnu o páté u Faltuse!!!


fotky z akce
Ach já hlava skopová! Zábavě jsem dal přednost a foťák vytáhl až mnohem později. V době, kdy chyběl Žabák a Milan Pražák. Věřte, že zábava vypadala stejně od úplného počátku! Jsem zvědav, který plantážník či plantážnice se přidají příště:-)


Poslední aktualizace: