FREEDLAND.cz
W E B    P R O    T Y,    K T E Ř Í    V Í
<<<       Novoměstská pařbička       >>>
chat

Akce roku 2012
Náš diář


pátek 7. prosince 2012
Hlavním důvodem mé návštěvy MNM po tak dlouhé době bylo školení. Dokonce jsme na F-15, jak se těm zkouškám říká (a my mohli stále dělat na dráze pro dráhu) snad poprvé vyjeli z MOM do MNM úplně všichni. Jenže zatímco oba dva kolegové se po zkouškách vraceli zpět do rodných lánů, já se Skoumalem (tedy vlastně čtvrtým z vrhu:-) jsme navečer vyrazili jen do centra Města Neomezených Možností. Konkrétně do Novoměstského pivovaru, kde se nás mělo původně sejít podstatně více. Nakonec pak naši nadmíru nesvatou trojici doplnila "jenom" Alenka. Bývalá kolegyně, se kterou jsem se marně domlouval na společném posezení snad i více než rok. A právě proto jsme se o to více rádi viděli, o čemž zcela jasně hovoří snad všechny následující (zveřejnitelné:-) fotky. Skoumal navíc po mnoha svých odžitých létech "pomohl" Alýškovi s jednou cigaretkou a řeknu vám, že takovou slast v očích po prvním tahu jsem u něj snad ještě neviděl...:-)

Skoumal na dně. Sklenice:-)       Pivo z Novoměstského pivovaru nám zachutnalo. Ostatně co vám budu vykládat. Máme přeci vkus:-) Dokonce i úvodní česnečka byla česky silná, až jsem se až moc těšil na nadcházející koleno. Chyba. Místo kolena přinesli mikrokolínko a tak jsem příliš Skoumala nenasytil. Nepochopil jsem, jak tak obstojnou hospodou s duchem místa mohou poškodit svou tak stupidní a nevyrovnanou kuchyní. Škoda.
Alýšek.       My se však otrávit nenechali. Naopak jsme vydrželi hodně dlouho a jediné, na čem jsme se se Skoumalem druhého dne shodli, že osudnými se nám staly panáky. Ještě dodnes nechápu, proč místo osvědčených spermoušů, jsme šli do fernetů. Jak se ukázalo, byla to fatální chyba neb jsme podcenili vlastní síly. A Alýščinu známou neuvěřitelnou výdrž. Když k tomu přidáte její všeobecnou životní spokojenost, nelze se divit, že cesta na Průsek se stala mým pátečním tajemstvím, o kterém vám vážně nic neřeknu. Ani na mučidlech. Zbytečný...:-)

26. prosince 2012
medvěd:-)


další fotky z Novoměstské akcičky
Znáte to, začátky akce bývávají obvykle nevinné. Občas četba, sem tam nečekaný úškleb nad mikrokolínkem...

... ale znáte to, po čase nevinnost končí a přejde se na pusinkování, ze kterého jsou někteří občas paf...

... ovšem jiní jsou pak natolik rozdivočelí, že i na cigárko přijde po letech nečekaně obrovská chuť ...

Jojo, byla to šichta. Co vám budu vykládat:-)
Poslední aktualizace: