Freedland <<<      Třemblat - 8.8.2008 - 14:00      >>> 2008
Náš diář


FREE´D´LANDy

Svatební obřad Lukáše Bláhy a (ještě chvíli) Moniky Loskotové:-)       Ještě půl hodiny před začátkem obřadu pršelo novomanželům štěstí. Byl to pořádný slejvák. Ale čtvrt hodiny bylo už po všem, po chvíli se i novomanžel šel převléknout do svatebního a o chvíli později přijel i oddávající s matrikářkou. Ve dvě už všichni stáli připraveni u improvizovaného oltáře na bláhovic zahradě a vše mohlo začít...


Monika Loskotová a Lukáš Bláha

si u srubu v Třemblatech řekli

Ano

8.8.2008 ve 14 hodin


      Byl to skvělý nápad, uspořádat veselku přímo na zahradě. Lidí se sešlo hodně a po svatebních hostech se nevyžadovalo vyloženě svatební oblečení. O to příjemnější a nevázaná veselka to byla. Samozřejmě že obřad, svatební oběd a první tanec proběhl jako na každé jiné svatbě. Má to tak být. Vše ostatní pak byla jen a jen příjemná zábava. Nemá smysl tady více psát, jen slušně poděkovat za pozvání. Bylo fajn pobejt, díky!

md:-)


Fotogalerie
Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu. Svatba Moniky a Lukáše Bláhových v Třemblatu.
Jako vždy jsem umístil všechny pořízené fotky na Rajče.net a nejinak je tomu i u Bláhovy svatby: Medd14.rajče.net
chat

Akce roku 2008